O nas:

Historia BIGTIRES.PL

BIGTIRES.PL powstało w grudniu 2014 roku. Zajmujemy się głównie dostarczaniem wytrzymałych opon specjalistycznych. Mimo tego, że nasza firma jest stosunkowo młoda zaufało nam już ponad 300 firm z całej Europy. W 2015 roku staliśmy się oficjalnym i jedynym autoryzowanym dystrubutorem opon ciężarowych marki AUTOGRIP w Polsce. Nasza firma to nasza pasja - jesteśmy rodzinną firmą w której staramy się by dedykacja przekładała się na jakość.

Nasz cel

BIGTIRES.PL przyświeca bardzo prosty cel: budowanie pozytywnej relacji z klientem opartej na fantastycznej obsłudze i jeszcze lepszych produktach. W swojej ofercie posiadamy 20 marek opon. Proponujemy tylko sprawdzonych i uznanych producentów opon.

Kierunek rozwoju

Jako innowacyjna firma spełniająca kompleksowo potrzeby klientów związane z oponami już obecnie wykonujemy takie usługi jak: profesjonalne przechowywanie opon, mobilna wulkanizacja oraz przeglądy. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i dostosowywujemy każdą ofertę indywidualnie.

Gwarancja profesjonalizmu

Wszystkie oferowane przez nas opony i rozwiązania zaskakują pozytywnie swoimi niskimi cenami. Jednocześnie dbamy o to by szło to w parze z najwyższą jakością. Wszelkie problemy rozwiązujemy szybko i skutecznie. Realizujemy gwarancję opon produkcji chińskiej na miejscu w Polsce.